Vlajková pneumatika společnosti Hankook získává jedno z nejlepších hodnocení ve výkonnostním testu redakce časopisu EVO

Vlajková pneumatika společnosti Hankook získává jedno z nejlepších hodnocení ve výkonnostním testu redakce časopisu EVO
06.04.2012 00:00

Pneumatika Ventus S1 evo získává 2. místo mezi vedoucími značkami v prestižním nezávislém výkonnostním testu pneumatik redakce časopisu EVO. Hodnocení jako „vynikající pneumatika“, kterou „lze velmi doporučit“ Daventry, Velká Británie, 6. ledna 2012.

Daventry, Velká Británie, 6. ledna 2012 – Pneumatika Ventus S1 evo společnosti Hankook získává hodnocení jako „vynikající pneumatika“ a obsahuje pozoruhodné druhé místo v posledním „Výkonnostním testu pneumatik“ redakce časopisu EVO. Britský časopis EVO má velmi dobrou pověst jako prestižní publikace díky svému každoročnímu nezávislému testu pneumatik. Redakce časopisu zařadila do testu celkem 10 výkonnostních pneumatik od všech vedoucích výrobců. Pneumatika Ventus S1 evo společnosti Hankook prokázala mimořádně vynikající výkon a během testu pneumatik téměř dosáhla všech nejlepších výsledků.

Každá z pneumatik od různých výrobců byla vystavena testům týkajících se také ovládání, akvaplanigu, brzdění, ovládání na suché a běžné vozovce, jakož i valivému odporu. Velmi dobrý dojem na testovací řidiče udělala pneumatika Ventus S1 evo díky svým vlastnostem při ovládání na suché vozovce, který byl popsán slovy jako „přímočará a precizní s okouzlujícím pocitem přilnavosti koly“. Vysoce výkonnostní pneumatika společnosti Hankook získala s hrdostí výborné výsledky ve všech testech s pozoruhodným celkovým vysokým počtem dosažených bodů a s hodnocením testovacími řidiči jako „vynikající v každé situaci“ a „velmi doporučena“. Dosažené výsledky kromě toho prokazují, že Ventus S1 evo úspěšně splňuje kritéria pro EU označení „brzdění na mokré vozovce“ a „valivý odpor“, které budou zejména v budoucnu hrát stále důležitější roli.

„Je uspokojivé vnímat kvalitu ve výkon produktů Hankook, které se prokazují v nezávislých testech pneumatik, mezi které patří test redakce časopisu EVO. Pneumatika Ventus S1 evo společnosti Hankook nachází neuvěřitelnou oblíbenost jako mezi koncovými zákazníky, tak mezi výrobci automobilů, kteří ji zařazují do své palety originálních dílů, jako je tomu na vybraných modelech výrobců Audi a Ford. Společnost Hankook investuje každoročně pět procent svého aktuálního obratu do výzkumu a vývoje se záměrem zajišťovat aplikaci moderních inovativních technologií při výrobě svých produktů a udržovat nejvyšší stupeň kvality. „Naše dosažené výsledky ve výkonnostním testu pneumatik redakce časopisu EVO prokazují, že investice vynaložené do výzkumu a vývoje jsou úspěšné.“, prohlásil Tony Lee, generální ředitel společnosti Hankook Tyre UK Ltd.

Hankook - driving emotions