Technologie KONTROL

Technologie KONTROL znamená také celou řadu patentovaných inovací, vyvinutých firmou Hankook Tire v rámci filozofie zajištění řidičských prožitků tzv. pod kontrolou a řadu novinek používaných při výzkumu, vývoji i výrobě. Díky technologii KONTROL vycházejí z výroby pneumatiky, které vykazují příznivé vlastnosti v těch čtyřech oblastech, které zákazníci považují za klíčové při výběru vhodných pneumatik, a to: výkon, bezpečnost, pohodlí a vliv na životní prostředí.

výkon Výkon znamená vysokou ovladatelnost, dobrou stabilitu při řízení a odolnost za všech okolností. Limity pneumatiky se s vysokým výkonem výrazně posouvají.
Bezpečnost Bezpečnost zajišťuje, že integrita, design a materiálové složení pneumatik zůstávají nezměněné i během nebezpečných situací při řízení.
Komfort Snížením hluku, vibrací, tvrdosti a porozumění chování pneumatiky v reálných situacích tato technologie odstraňuje stres a napětí. Tím je zvýšen jízdní komfort.
Prostředí Díky zvyšování trvanlivosti a dlouhověkosti pneumatik je dosažena ochrana investic zákazníka. Tato technologie minimalizuje dopady na životní prostředí.
Hankook - driving emotions