Hankook v ČR

 

Společnost JOPECO spol. s r.o. - oficiální dovozce a distributor pneumatik značky HANKOOK.

Koncern Hankook Tire je v České republice zastupován společností JOPECO, která je oficiálním importérem značky Hankook do ČR.

Společnost JOPECO patří v současnosti k významným hráčům na trhu s pneumatikami. Od svého založení v roce 1996 jsou hlavními aktivitami velkoobchod a maloobchod s pneumatikami, protektorování pneumatik a provoz prodejně servisní sítě. Za 15 let své existence se společnost JOPECO vypracovala z pozice malé regionální firmy na uznávaného hráče s celorepublikovým záběrem, vlastním protektorovacím závodem a prodejně servisní sítí, čítající 6 poboček v rámci ČR. Jediným vlastníkem je Petr Vlk, který stál také při zrodu společnosti v devadesátých letech. Sídlo společnosti je situováno ve východočeském Náchodě.

V nabídce dnes naleznete široký sortiment pneumatik zejména pro osobní a nákladní vozidla. Na skladech společnosti JOPECO je zákazníkům k dispozici více než 60 000 ks pneumatik. Ruku v ruce se širokou nabídkou produktů jde komplexní nabídka služeb pro dealery a rozvoj dealerské sítě.

Standardem je vysoká úroveň služeb, profesionálně proškolený personál, nebo elektronický objednávkový systém a dodávky zboží do 24 hodin v rámci celé ČR.

Hankook - driving emotions