Hankook začíná s provozem asistenční služby pro nákladní vozidla

Hankook začíná s provozem asistenční služby pro nákladní vozidla
16.02.2012 09:50

„24h asistenční služba Hankook“ pro rychlou mobilitu po Evropě. Prémiový servis pro vozové parky nákladních vozidel.

Neu-Isenburg/Německo, 16. Únor 2012 – „Hankook Road Assist 24h“ je novou asistenční službou pro nákladní vozidla, kterou poskytuje prémiový výrobce pneumatik Hankook. Počínaje lednem 2012 byl v Německu, Francii a Španělsku zahájen první provoz asistenční služby pro zákazníky společnosti. Provozní síť asistenční služby s více než 7 000 prodejnami působí ve více než ve více než 30 státech po celé Evropě a ve státech SNS. „Hankook Road Assist 24h“ oslovuje provozovatele vozových praků nákladních vozidel a nezávisle na značce pneumatik, aktuálně používané vozovým parkem. Již stávající národní asistenční služba výrobce pneumatik pro nákladní vozidla se současně začlení do nové celoevropské asistenční služby.

Komunikaci nové služby společnosti Hankook zajišťuje multilingvální call centrum, které koordinuje vyřizování poruch v servisních centrech po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Vyřizování poruch přes call centrum je snadné a spolehlivé, jak pro řidiče, tak i pro provozovatele vozového parku. Řidiči nahlásí v call centru poruchu a identifikují svoji totožnost pomocí vlastní členské karty. V případě, že vozidlo není schopné provozu, pracovník call centra okamžitě vyšle servisní vozidlo na místo nahlášené poruchy. Pokud je vozidlo alespoň nějak schopné jízdy, bude řidič naveden k nejbližšímu obchodnímu partnerovi společnosti Hankook. Vedení vozového parku má možnost sledovat pohyb vozidla online pomocí funkce, která také poskytuje informace o aktuálním stavu provedení servisních služeb.

Díky značně rozsáhlé síti obchodních partnerů ve více než 30 státech a poskytované servisní podpoře v případě jakéhokoliv poškození pneumatik, lze tímto způsobem zajistit rychle mobilitu vozidla již během 2 hodin (za běžných okolností). Veškeré platební záležitosti se vyřizují přímo s dodavatelem pneumatik daného vozového parku – zejména pro řidiče se jedná o velmi vyhovující řešení.

Postupné začlenění zákazníků společnosti Hankook v ostatních státech proběhne ve velmi krátké době. Počítáme s tím, že se služba rozšíří pro vozové parky ve všech státech Evropy.

Zavedení provozu asistenční služby „Hankook Road Assist 24h“ umožní společnosti Hankook splňovat potřeby a náročnější požadavky zákazníků ohledně poskytování dokonalejších servisních služeb. „V dnešní době je kromě výroby vysoce kvalitních pneumatik stále důležitější pracovat na rozvoji a poskytování kompletních servisních služeb“, říká Hee-Se Ahn, vice president pro marketing a prodej, Hankook Tire Europe. „Z tohoto důvodu pracujeme na dokončení naší škály prémiových pneumatik pro nákladní vozidla společně s poskytováním příslušných služeb, které jsou rychlé, snadno dostupné a za rozumnou cenu. Naši zákazníci zajisté ocení tuto přidanou hodnotu.“ 

Hankook - driving emotions