Hankook oficiálním sponzorem Evropské ligy UEFA

Hankook oficiálním sponzorem Evropské ligy UEFA
29.08.2012 00:00

  • Sponzorování fotbalu je nedílnou součástí marketingové strategie firmy Hankook v Evropě
  • Smlouva o sponzoringu na další tři sezóny - 2012 až 2015

 

Neu-Isenburg / Německo, 17. července 2012 – Firma Hankook, výrobce prvotřídních pneumatik, s potěšením oznamuje, že se stala oficiálním sponzorem Evropské ligy UEFA pro období let 2012 – 2015. Toto nové partnerství představuje další milník v marketingové strategii firmy realizované v Evropě cestou udržitelného růstu povědomí o značce největšího podniku této společnosti v tomto regionu a posilování dlouhodobé angažovanosti firmy Hankook v evropském fotbalu.

Hankook získá z této prezentace své značky řadu výhod, například reklamu na tabulích po obvodu stadionů, pozornost médií během bleskových rozhovorů, a také během oficiálních tiskových konferencí UEFA.Tato soutěž přitáhne také pozornost diváků na stadionech i před televizními obrazovkami - nejen v Evropě, ale po celém světě.

"Jsme tímto novým partnerstvím s Evropskou ligou UEFA nadšeni. Sponzorování fotbalu je nedílnou součástí naší marketingové strategie v Evropě. Emoce ve fotbalu se perfektně shodují s mottem naší společnosti "Driving Emotion", vysvětluje Hee-Se Ahn, zástupce ředitele oddělení marketingu firmy Hankook Tire Europe. “Je nám skutečným potěšením podporovat Evropskou ligu UEFA, neboť je to jedna z nejtěžších a nanejvýš emotivních soutěží v oblasti mezinárodního fotbalu. Tato unikátní pan-evropská platforma utvrzuje naše dlouhodobé zapojení jako partnera evropského fotbalu, a je to pro nás perfektní příležitost k tomu, abychom dále posilovali povědomí o naší značce, zejména v sektoru ultra vysokého výkonu.”

“Evropská liga UEFA je největší klubová soutěž v Evropě, která se může chlubit mnoha talentovanými mezinárodními hráči a kluby vysoké kvality z celé Evropy. Je nám potěšením přivítat výrobce pneumatik Hankook, jako další špičkovou globální značku, do rodiny Evropské ligy UEFA . Hankook je společnost, která je dobře známá díky prvotřídní kvalitě, zejména v oboru pneumatik s ultra vysokým výkonem. Těšíme se na to, až se společností Hankook spojíme síly a budeme společně budovat povědomí o soutěži a spolupracovat s fanoušky,” dodává David Taylor, UEFA Events SA CEO.

Hankook - driving emotions